Przedmiot działalności

   Jesteśmy polską firmą kosmetyczną o korzeniach farmaceutycznych, z ponad 65-letnią praktyką na rynku farmaceutycznym. Troszczymy się o kondycję i wygląd zewnętrzny ludzkiej skóry, o dobre samopoczucie konsumentów. Wieloletnie doświadczenie w farmacji i dermatologii, codzienny kontakt z lekarzami i farmaceutami, gromadzenie wiedzy o nowych schorzeniach skóry oraz prowadzenie prac badawczo – rozwojowych nad skutecznymi preparatami do ochrony i pielęgnacji różnych typów skóry, pozwoliło nam stać się ekspertami w zakresie rozwiązywania problemów tego największego organu ludzkiego ciała.

 

  Podążając za stale zmieniającymi się potrzebami konsumentów, opracowujemy, produkujemy i dystrybuujemy innowacyjne, bogate w składniki, bezpieczne i skuteczne dermokosmetyki pod marką Dermedic.

 

   Z roku na rok dynamicznie rozwijamy sprzedaż krajową i eksportową, kierując swoją ofertę na rynki całego świata. Nasze produkty zdobywają nagrody konsumenckie i branżowe.

 

  Siłą firmy i jej najwyższą wartością są nasi pracownicy. Na sukces firmy pracuje zespół wykwalifikowanych i ambitnych specjalistów z różnych dziedzin.